MOSFET DIS.10A 100V N-CH TO252-3 (DPAK) SMT - IRLR120NTRPBF
33,62₺
Vergiler Hariç: 28,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRLR120NTRPBF
- SKU: IRLR120NTRPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 10 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 185 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 48 W |
| Trr | 110 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.