MOSFET DIS.10.5A 40V P-CH SOIC8 HEXFET SMT
46,99₺
Vergiler Hariç: 39,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRF7240TRPBF
- SKU: IRF7240TRPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 10.5 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 15 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2.5 W |
| Trr | 65 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.