MOSFET DIS.10.5A 40V N-CH PPAK1212-8 TRENCHFET SMT - SI7116DN-T1-E3
54,16₺
Vergiler Hariç: 45,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SI7116DN-T1-E3
- SKU: SI7116DN-T1-E3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PPAK1212-8 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 10.5 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 6.5 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.5 W |
| Trr | 30 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.10.5A 40V N-CH PPAK1212-8 TRENCHFET SMT - SI7116DN-T1-E3
, SI7116DN-T1-E3
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.