MOSFET DIS.100A 80V N-CH TO220 THT - TK100E08N1,S1X
64,80₺
Vergiler Hariç: 54,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TK100E08N1,S1X
- SKU: TK100E08N1,S1X
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | U-MOSVIII-H |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 100 A |
| Voltaj | 80 V |
| Rds On | 2.6 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 255 W |
| Trr | 93 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.