MOSFET DIS.100A 80V N-CH 8PIN TDSON - BSC030N08NS5
156,03₺
Vergiler Hariç: 130,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BSC030N08NS5
- SKU: BSC030N08NS5
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TDSON-8 |
| Teknoloji | OptiMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 161 A |
| Voltaj | 80 V |
| Rds On | 2.6 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 139 W |
| Trr | 54 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.