MOSFET DIS.100A 55V N-CH ISOPLUS220 TRENCH THT - IXUC100N055
294,69₺
Vergiler Hariç: 245,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXUC100N055
- SKU: IXUC100N055
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS220 |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 100 A |
| Voltaj | 55 V |
| Rds On | 7.7 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 150 W |
| Trr | 115 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.