MOSFET DIS.100A 40V P-CH DFN5060-8L AEC-Q101 SMT - PJQ5449E-AU_R2_006A1
34,40₺
Vergiler Hariç: 28,67₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJQ5449E-AU_R2_006A1
- SKU: PJQ5449E-AU_R2_006A1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN5060-8L |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 100 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 4.8 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 107 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.100A 40V P-CH DFN5060-8L AEC-Q101 SMT - PJQ5449E-AU_R2_006A1
, PJQ5449E-AU_R2_006A1
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.