MOSFET 4.7A 55V N/P-CHANNEL 8-SOIC
24,23₺
Vergiler Hariç: 20,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRF7343TRPBF
- SKU: IRF7343TRPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH/P-CH |
| Akım (25°C) | 4.7/3.4 A |
| Voltaj | 55 V |
| Rds On | 43/95 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Trr | 60/54 ns |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.