MOSFET P-CH 60V 8.4A TO252 - SUD08P06-155L-E3
57,04₺
Vergiler Hariç: 47,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SUD08P06-155L-E3
- SKU: SUD08P06-155L-E3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 8.4 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 125 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 25 W |
| Trr | 50 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.