MOSFET P-CH 20V 11A 8SOIC - FDS6576
66,23₺
Vergiler Hariç: 55,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDS6576
- SKU: FDS6576
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 11 A |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 8.2 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2.5 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.