MOSFET N/P-CH 60V 5.1A/3.1A 8SO - DMC6040SSD-13
11,67₺
Vergiler Hariç: 9,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DMC6040SSD-13
- SKU: DMC6040SSD-13
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH/P-CH |
| Akım (25°C) | 5.1/3.1 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 33/86 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.24 W |
| Trr | 14.2/14.85 ns |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.