MOSFET MOD.400A 150V N-CH SOT227B ULTRA JUNCTION - IXFN400N15X3
3.994,56₺
Vergiler Hariç: 3.328,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFN400N15X3
- SKU: IXFN400N15X3
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 400 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 2 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 695 W |
| Trr | 132 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET MOD.400A 150V N-CH SOT227B ULTRA JUNCTION - IXFN400N15X3
, IXFN400N15X3
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.