MOSFET MOD.360A 100V N-CH SOT227B HIPERFET CHASSIS - IXFN360N10T
1.757,17₺
Vergiler Hariç: 1.464,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFN360N10T
- SKU: IXFN360N10T
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 360 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 2.6 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 830 W |
| Trr | 82 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET MOD.360A 100V N-CH SOT227B HIPERFET CHASSIS - IXFN360N10T
, IXFN360N10T
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.