MOSFET MOD.310A 150V N-CH SOT227B GIGAMOS CHASSIS - IXFN360N15T2
4.287,73₺
Vergiler Hariç: 3.573,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFN360N15T2
- SKU: IXFN360N15T2
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Teknoloji | GigaMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 310 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 4 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.07 kW |
| Trr | 150 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET MOD.310A 150V N-CH SOT227B GIGAMOS CHASSIS - IXFN360N15T2
, IXFN360N15T2
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.