MOSFET MOD.23A 1200V N-CH SOT227B HIPERFET - IXFN26N120P
5.229,50₺
Vergiler Hariç: 4.357,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFN26N120P
- SKU: IXFN26N120P
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Teknoloji | Polar |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 23 A |
| Voltaj | 1200 V |
| Rds On | 460 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 695 W |
| Trr | 300 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.