MOSFET MOD.233A@25 C 1200V SILICON CARBIDE MOSFET
3.242,92₺
Vergiler Hariç: 2.702,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WMSC004H12B2P-D6T
- SKU: WMSC004H12B2P-D6T
Urun Detaylari
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | WeEnPACK-B2 |
| Teknoloji | Silicon Carbide (SiC) |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 223 A |
| Voltaj | 1200 V |
| Rds On | 4 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 272 W |
| Trr | 32 ns |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.