MOSFET MOD.15A 1000V N-CH SOT227B MEGAMOS CHASSIS - IXTN15N100
2.598,26₺
Vergiler Hariç: 2.165,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTN15N100
- SKU: IXTN15N100
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Teknoloji | MegaMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 15 A |
| Voltaj | 1000 V |
| Rds On | 600 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 400 W |
| Trr | 1 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.