MOSFET MOD.145A 650V N-CH SOT227B HIPERFET CHASSIS - IXFN150N65X2
4.779,55₺
Vergiler Hariç: 3.982,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFN150N65X2
- SKU: IXFN150N65X2
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 145 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 17 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.04 kW |
| Trr | 190 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET MOD.145A 650V N-CH SOT227B HIPERFET CHASSIS - IXFN150N65X2
, IXFN150N65X2
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.