MOSFET MOD.110A 300V N-CH SOT227B HIPERFET - IXFN140N30P
2.598,76₺
Vergiler Hariç: 2.165,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFN140N30P
- SKU: IXFN140N30P
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227B (Minibloc) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 110 A |
| Voltaj | 300 V |
| Rds On | 24 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 700 W |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.