MOSFET MOD.100A@25 C 1200V SILICON CARBIDE MOSFET - WMSC010H12B1P6T
6.990,47₺
Vergiler Hariç: 5.825,39₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WMSC010H12B1P6T
- SKU: WMSC010H12B1P6T
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Mosfetler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | WeEnPACK-B1 |
| Teknoloji | Silicon Carbide (SiC) |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 121 A |
| Voltaj | 1200 V |
| Rds On | 10 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 219 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET MOD.100A@25 C 1200V SILICON CARBIDE MOSFET - WMSC010H12B1P6T
, WMSC010H12B1P6T
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.