MOSFET DIS.96A 85V P-CH TO-247AD TRENCHP - IXTH96P085T
433,81₺
Vergiler Hariç: 361,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTH96P085T
- SKU: IXTH96P085T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | PolarP |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 96 A |
| Voltaj | 85 V |
| Rds On | 13 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 298 W |
| Trr | 55 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.