MOSFET DIS.94A 60V N-CH TO252 - PJD80N06SA-AU
21,60₺
Vergiler Hariç: 18,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: PJD80N06SA-AU
- SKU: PJD80N06SA-AU
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 94 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 4.7 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 94 W |
| Trr | 37 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.