MOSFET DIS.90A 75V N-CH TO263(D2PAK) TRENCH SMT - FDB045AN08
236,37₺
Vergiler Hariç: 196,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDB045AN08
- SKU: FDB045AN08
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 19 A |
| Voltaj | 75 V |
| Rds On | 3.9 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 310 W |
| Trr | 53 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.