MOSFET DIS.90A 100V N-CH I4PAC-5 TRENCHMV - IXTF200N10T
672,61₺
Vergiler Hariç: 560,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTF200N10T
- SKU: IXTF200N10T
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS i4-PAC-5 |
| Teknoloji | TrenchMV |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 90 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 7 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 156 W |
| Trr | 76 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.