MOSFET DIS.900mA 60V P-CH SOT23-3 - ZXMP6A13FQTA
20,21₺
Vergiler Hariç: 16,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZXMP6A13FQTA
- SKU: ZXMP6A13FQTA
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 900 mA |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 400 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 625 mW |
| Trr | 21.1 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.