MOSFET DIS.8A 650V N-CH TO220 X2 CLASS THT - IXTP8N65X2M
161,47₺
Vergiler Hariç: 134,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP8N65X2M
- SKU: IXTP8N65X2M
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220FP |
| Teknoloji | X2 Class |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 8 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 550 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 32 W |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.