MOSFET DIS.8A 500V N-CH TO220(OVERMOLDED) POLAR3 - IXFP20N50P3M
262,89₺
Vergiler Hariç: 219,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFP20N50P3M
- SKU: IXFP20N50P3M
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | Polar3 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 8 A |
| Voltaj | 500 V |
| Rds On | 300 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 58 W |
| Trr | 250 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.8A 500V N-CH TO220(OVERMOLDED) POLAR3 - IXFP20N50P3M
, IXFP20N50P3M
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.