MOSFET DIS.88A 200V N-CH TO263-3 - IPB110N20N3LFATMA1
463,25₺
Vergiler Hariç: 386,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IPB110N20N3LFATMA1
- SKU: IPB110N20N3LFATMA1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | OptiMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 88 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 9.8 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 250 W |
| Trr | 145 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.