MOSFET DIS.86A 250V N-CH TO3P TRENCH - IXTQ86N25T
441,85₺
Vergiler Hariç: 368,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTQ86N25T
- SKU: IXTQ86N25T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO3P |
| Teknoloji | N/A |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 86 A |
| Voltaj | 250 V |
| Rds On | 37 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 540 W |
| Trr | 156 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.