MOSFET DIS.850mA 20V N-CH SC-70-6 SMT - SQ1922AEEH-T1_GE3
31,42₺
Vergiler Hariç: 26,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SQ1922AEEH-T1_GE3
- SKU: SQ1922AEEH-T1_GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT363 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 850 mA |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 210 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.5 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.850mA 20V N-CH SC-70-6 SMT - SQ1922AEEH-T1_GE3
, SQ1922AEEH-T1_GE3
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.