MOSFET DIS.84A 25V N-CH TDSON-8 OPTIMOS SMT - BSC032NE2LSATMA1
24,39₺
Vergiler Hariç: 20,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BSC032NE2LSATMA1
- SKU: BSC032NE2LSATMA1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TDSON-8 |
| Teknoloji | OptiMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 84 A |
| Voltaj | 25 V |
| Rds On | 3.8 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 37 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.84A 25V N-CH TDSON-8 OPTIMOS SMT - BSC032NE2LSATMA1
, BSC032NE2LSATMA1
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.