MOSFET DIS.82A 75V N-CH TO263(D2PAK) HEXFET SMT - IRF2807STRLPBF
86,81₺
Vergiler Hariç: 72,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRF2807STRLPBF
- SKU: IRF2807STRLPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 82 A |
| Voltaj | 75 V |
| Rds On | 13 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 230 W |
| Trr | 150 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.82A 75V N-CH TO263(D2PAK) HEXFET SMT - IRF2807STRLPBF
, IRF2807STRLPBF
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.