MOSFET DIS.80A 75V N-CH TO220 POWER THT - UTT80N75L-TA3-T
34,32₺
Vergiler Hariç: 28,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UTT80N75L-TA3-T
- SKU: UTT80N75L-TA3-T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 80 A |
| Voltaj | 75 V |
| Rds On | 14 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 167 W |
| Trr | 48 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.