MOSFET DIS.7A 800V N-CH TO220F POWER THT - 7N80L-TF3-T
36,54₺
Vergiler Hariç: 30,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 7N80L-TF3-T
- SKU: 7N80L-TF3-T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220F |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 7 A |
| Voltaj | 800 V |
| Rds On | 1.5 Ohms |
| Güç Tüketimi | 52 W |
| Trr | 650 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.