MOSFET DIS.7A 650V N-CH TO-220 THT - IPA65R650CEXKSA1
59,38₺
Vergiler Hariç: 49,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IPA65R650CEXKSA1
- SKU: IPA65R650CEXKSA1
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220FP |
| Teknoloji | CoolMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 10.1 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 540 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 25 W |
| Trr | 270 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.