MOSFET DIS.7A 1700V N-CH SIL.CARB(SiC) TO247-3 THT - WNSC2M1K0170WQ
88,05₺
Vergiler Hariç: 73,37₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: WNSC2M1K0170WQ
- SKU: WNSC2M1K0170WQ
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | Silicon Carbide (SiC) |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 7 A |
| Voltaj | 1700 V |
| Rds On | 1 Ohms |
| Güç Tüketimi | 79 W |
| Trr | 36 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.7A 1700V N-CH SIL.CARB(SiC) TO247-3 THT - WNSC2M1K0170WQ
, WNSC2M1K0170WQ
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.