MOSFET DIS.76A 250V N-CH TO3P TRENCH THT - IXTQ76N25T
368,76₺
Vergiler Hariç: 307,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTQ76N25T
- SKU: IXTQ76N25T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO3P |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 76 A |
| Voltaj | 250 V |
| Rds On | 39 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 460 W |
| Trr | 148 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.