MOSFET DIS.76A 150V N-CH TO220AB TRENCHT2 - IXFP76N15T2
268,39₺
Vergiler Hariç: 223,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFP76N15T2
- SKU: IXFP76N15T2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | TrenchT2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 76 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 20 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 350 W |
| Trr | 69 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.