MOSFET DIS.74A 200V N-CH PLUS220SMD POLARHT SMT - IXFV74N20PS
188,96₺
Vergiler Hariç: 157,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFV74N20PS
- SKU: IXFV74N20PS
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PLUS220SMD |
| Teknoloji | PolarHT |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 74 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 34 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 480 W |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.