MOSFET DIS.73A 300V N-CH PLUS247 HIPERFET THT - IXFX73N30Q
1.431,41₺
Vergiler Hariç: 1.192,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFX73N30Q
- SKU: IXFX73N30Q
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PLUS247 |
| Teknoloji | Q Class |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 73 A |
| Voltaj | 300 V |
| Rds On | 45 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 500 W |
| Trr | 250 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.