MOSFET DIS.7.2A 60V P-CH TO252(DPAK) SMT - DMPH6050SK3-13
22,87₺
Vergiler Hariç: 19,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DMPH6050SK3-13
- SKU: DMPH6050SK3-13
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 7.2 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 50 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.9 W |
| Trr | 14.2 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.