MOSFET DIS.7.2A 20V N/P-CH SO8 - SI4511DY-T1-E3
83,91₺
Vergiler Hariç: 69,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SI4511DY-T1-E3
- SKU: SI4511DY-T1-E3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | N-CH/P-CH |
| Akım (25°C) | 7.2/4.6 A |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 11.5/22 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.1 W |
| Trr | 50/40 ns |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.