MOSFET DIS.71A 600V N-CH TO-247AD-3LD THT - PJMH040N60EC_T0_00201
291,26₺
Vergiler Hariç: 242,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJMH040N60EC_T0_00201
- SKU: PJMH040N60EC_T0_00201
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247AD |
| Teknoloji | Super Junction |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 71 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 34 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 500 W |
| Trr | 483 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.71A 600V N-CH TO-247AD-3LD THT - PJMH040N60EC_T0_00201
, PJMH040N60EC_T0_00201
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.