MOSFET DIS.70A 75V N-CH TO220 TRENCHT2 THT - IXTP70N075T2
119,41₺
Vergiler Hariç: 99,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP70N075T2
- SKU: IXTP70N075T2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | TrenchT2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 70 A |
| Voltaj | 75 V |
| Rds On | 12 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 150 W |
| Trr | 48 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.