MOSFET DIS.68A 200V P-CH TO268(D3PAK) TRENCHP SMT - IXTT68P20T
1.374,67₺
Vergiler Hariç: 1.145,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTT68P20T
- SKU: IXTT68P20T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO268 (D3PAK) |
| Teknoloji | TrenchP |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 68 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 55 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 568 W |
| Trr | 245 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.