MOSFET DIS.6.5A 600V N-CH PLUS220FP COOLMOS THT - IXKP13N60C5M
170,07₺
Vergiler Hariç: 141,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXKP13N60C5M
- SKU: IXKP13N60C5M
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PLUS220FP |
| Teknoloji | CoolMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 6.5 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 300 m Ohms |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | 300 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.6.5A 600V N-CH PLUS220FP COOLMOS THT - IXKP13N60C5M
, IXKP13N60C5M
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.