MOSFET DIS.6.5A 30V P-CH SOIC8 - AO4459
17,41₺
Vergiler Hariç: 14,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AO4459
- SKU: AO4459
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ALPHA&OMEGA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Teknoloji | N/A |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 6.5 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 33 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 3.1 W |
| Trr | 11 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.