MOSFET DIS.6.5A 12V P-CH DFN2020-6L SMT - WPM1481-6TR
13,26₺
Vergiler Hariç: 11,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WPM1481-6TR
- SKU: WPM1481-6TR
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | WILLSEMI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN2x2-6L |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 6.5 A |
| Voltaj | 12 V |
| Rds On | 24 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.4 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.