MOSFET DIS.61A 30V N-CH DFN5060-8L AEC-Q101 SMT - PJQ5528-AU_R2_002A1
14,79₺
Vergiler Hariç: 12,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJQ5528-AU_R2_002A1
- SKU: PJQ5528-AU_R2_002A1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN5060-8L |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 61 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 4.8 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 31.3 W |
| Trr | 14 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.61A 30V N-CH DFN5060-8L AEC-Q101 SMT - PJQ5528-AU_R2_002A1
, PJQ5528-AU_R2_002A1
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.