MOSFET DIS.60A 200V N-CH TO247-3 LINEAR L2 THT - IXTH60N20L2
1.223,87₺
Vergiler Hariç: 1.019,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTH60N20L2
- SKU: IXTH60N20L2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | Linear L2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 60 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 45 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 540 W |
| Trr | 330 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.